Coins by Cryptorank

Біткойн отримав юридичне визнання як цифрова валюта в Шанхаї

Біткойн отримав юридичне визнання як цифрова валюта в Шанхаї

Біткойн отримав юридичне визнання як цифрова валюта в Шанхаї

Як повідомляється, Шанхайський народний суд проміжної інстанції № 2 у Китаї визнав $BTC унікальним і невідтворюваним цифровим активом, наголосивши на його рідкості та притаманній йому цінності.

Нещодавно вищезгаданий китайський суд опублікував доповідь, в якій стверджується, що з розвитком інтернет-технологій, цифрові валюти, такі як біткоїн, стають унікальними і невідтворюваними, а також те, що серед багатьох цифрових валют, $BTC відрізняється і виділяється серед інших цифрових активів . Крім того, у звіті китайського суду йдеться, що біткоїн має ключові характеристики валюти, такі як масштабованість, простота обігу, зберігання та оплати, а також продовжує використовуватись у всьому світі, незважаючи на його децентралізований характер та відсутність центрального управління.

Ця судова доповідь, в якій $BTC та її атрибути визнаються класом активів, загалом дуже важлива для китайської крипто-індустрії, оскільки дає цифровим валютам у Китаї більшу легітимність. Незважаючи на повну заборону криптовалют у Китаї, юридичні аргументи на користь визначення біткоїнів як особистої власності отримали широку підтримку у місцевих китайських судах.

Додати коментар

Captcha