Coins by Cryptorank

Найкращі крипто-активи за минулий тиждень: $BTC, $SOL та $RUNE

Найкращі крипто-активи за минулий тиждень: $BTC, $SOL та $RUNE

Найкращі крипто-активи за минулий тиждень: $BTC, $SOL та $RUNE

Цього тижня крипто-ринок загалом був оптимістичним, але деякі крипто-активи, такі як Bitcoin ($BTC), Solana ($SOL) і THORChain ($RUNE), опинилися в центрі уваги, оскільки кожен із них досяг нових річних максимумів і натомість значного зростання.

За останні 7 днів $BTC майже вдалося досягти $38 000, вперше з травня 2022 року. В результаті висхідного тренду, 9 листопада біткойн виріс на 8,2% — до нового річного максимуму $37 972, а потім відразу ж зіткнувся з опором. Відсутність оптимістичної інформації про очікуване схвалення заявок на біткойн-ETF сприяло уповільненню темпів зростання. В даний час $BTC торгується понад $36-37 тисяч. Для $SOL тиждень почався непросто (з $42,41), але незважаючи на це, актив зробив учасникам ринку приємний сюрприз: починаючи з середини тижня була зафіксована серія вражаючих стрибків. $SOL підскочив до $48,88 9 листопада, але ведмеді чинили опір розміреному руху до зони $50. Проте 10 листопада крипто-активу таки вдалося перейти поріг у заповітні $50 і зафіксувати новий річний пік. Далі, 11 листопада, $SOL став свідком ще одного швидкого стрибка, піднявшись до 18-місячного максимуму $63,95, а потім зіткнувся з різким падінням. Зараз $SOL торгується на рівні ~$57

Як і у випадку з $SOL, у другій половині тижня активність $RUNE посилилася. 9 листопада токен завершив день зростанням на 17,95%. Але незважаючи на висхідний тренд, пізніше 9 листопада $RUNE зіткнувся з опором на рівні $4, опустившись нижче за цінову зону після її нетривалого відновлення. 10 листопада $RINE в кінцевому підсумку закрив день вище $4, перетворивши його на підтримку і прагнучи використати цю цінову позицію для подальшого зростання. І ця спроба виявилася успішною – 11 листопада актив піднявся до $4,8. У підсумку зараз $RUNE торгується вище ~$5, а також він зафіксував зростання в 59% за останні 7 днів.

Додати коментар

Captcha