Coins by Cryptorank

Біткойн має «національне стратегічне значення»

Біткойн має «національне стратегічне значення»

Біткойн має «національне стратегічне значення»

За словами Джейсона Лоурі, офіцера Космічних сил США, Сполученим Штатам необхідно провести офіційне дослідження мереж із доказом роботи (proof-of-work), таких як біткойн, щоб захистити країну від кібератак та кібервійн.


У чотиристорінковому листі до Ради з оборонних інновацій США, Лоурі пояснив, що, хоча $BTC в основному розглядається як «грошова система» для захисту коштів, мало хто знає, що біткойн можна використовувати для захисту «всіх форм даних, повідомлень або навіть командних сигналів» . «В результаті такий односторонній погляд недооцінює широке стратегічне значення технології для кібербезпеки і, отже, національної безпеки», — додав Лоурі. У своєму листі офіцер Космічних сил США також підкреслив, що система proof-of-work, така як біткойн, може стримувати зловмисників від кібератак через «високі витрати» на фізично ресурсомісткі комп'ютери так само, як військові активи допомагають стримувати військові атаки проти країни. «proof-of-work відображає стратегії фізичної безпеки та стримування, які використовуються в інших областях, таких як земля, море, повітря та космос, але натомість вона робить це у цифровій сфері», — каже Лоурі.


На думку Лоурі, потенційні можливості застосування $BTC в галузі кібербезпеки величезні і можуть відіграти важливу роль у збереженні США своєї позиції світового лідера, а ще має потенціал для запуску «революції в кібербезпеці». «Біткойн — це початок революції у сфері кібербезпеки. Він перетворює глобальну електроенергетичну мережу на великий, фізично дорогий комп'ютер чи «макрочіп» і використовує його для фізичного обмеження зловмисників та захисту широкого спектру даних та повідомлень, що проходять через Інтернет», — стверджує Лоурі.

Додати коментар

Captcha