Coins by Cryptorank

Зниження ставки ФРС США у 2024 році може стати для халвінгу $BTC

Зниження ставки ФРС США у 2024 році може стати для халвінгу $BTC

Зниження ставки ФРС США у 2024 році може стати для халвінгу $BTC

Goldman_Sachs, другий за величиною інвестиційний банк у світі, прогнозує, що Федеральна резервна система США (ФРС) може двічі знизити процентні ставки протягом наступних двох років, починаючи з третього кварталу 2024 року. Процентні ставки мають сильну кореляцію зі схильністю інвесторів до ризику. #Goldman_Sachs уже прогнозував перше зниження ставки ФРС до грудня 2024 року, але цей прогноз було перенесено на третій квартал 2024 року через охолодження інфляції. Загалом банк очікує, що два зниження ставок ФРС призведуть до збільшення процентних ставок до 4,875% до кінця 2024 року.

Ставка за федеральними фондами визначається Федеральним комітетом відкритого ринку і служить орієнтиром для кредитування банками США. Він налаштовується як діапазон, обмежений верхнім і нижнім рівнем. Наразі ставка за федеральними фондами коливається від 5,25% до 5,50%. Коли відсоткові ставки ФРС падають, запозичення стають дешевшими, що сприяє збільшенню схильності до ризику серед трейдерів економічних і фінансових ринків, включно з криптовалютами. Підвищення відсоткових ставок часто використовується для стримування інфляції та зниження купівельної спроможності валют, стримуючи приплив капіталу на крипто-ринок.

Підвищення процентних ставок ФРС безпосередньо впливає на ринок криптовалют, оскільки воно впливає на поведінку інвесторів. Коли ФРС підвищує відсоткові ставки, традиційні класи інвестиційних активів, як-от облігації та інші активи з фіксованим доходом, стають більш привабливими для інвесторів завдяки стабільній прибутковості. Своєю чергою, інвестори виводять кошти з волатильних активів, як-от криптовалюти, що призводить до зниження попиту і потенційно спричиняє корекцію або зниження цін. Ринок стає більш терпимим до ризику, коли відсоткові ставки знижуються, і гроші знову починають надходити на ринки акцій і криптовалют з менш волатильних класів активів.

Додати коментар

Captcha