Coins by Cryptorank

Bitcoin - піднявся вище 48 000 доларів

Bitcoin - піднявся вище 48 000 доларів

 Bitcoin - піднявся вище 48 000 доларів

8 лютого безпека обміну фондами біткойна (ETF) пережила третє за величиною притоки в день, що принесло 403 мільйони доларів. Примітно, що все це сталося навіть незважаючи на те, що фонд біткойна з #GreasCale_investments-Grayscale Trust Trust Trust ($ GBTC), зіткнувся з відтоком коштів на суму понад 100 мільйонів доларів.

Взагалі, варто зазначити, що загальний приплив коштів у спотовод -біткойн -ETF вже перевищив 2,1 мільярда доларів з дати його запуску 11 січня, що вказує на високий попит на $ BTC на ринку. І вищезгадані величезні притоки, ймовірно, відбулися на тлі, що ціна $ BTC перевищила 48 000 доларів США, фіксуючи новий максимум багатоменного і не досягаючи лише 2000 доларів до нових щорічних максимумів. У притоках 8 лютого все те саме, як і раніше, провідний біткойн-ETF від #BlackRock-Ishhares Bitcoin Trust ($ ibit), маючи суму 204 мільйони доларів. Негайно слідкуйте за ним від #вірності мудрого походження (Дол. , і відтік відтоку $ GBTC становив 102 мільйони доларів.

Загалом, експерти з ринку вважають позитивний приплив у біткойн -ETF як знак апетиту та зростаючого попиту інвесторів. Чисті потоки Bitcoin-ETF означають, що вищезгадані 403 мільйони доларів США або приблизно 8698 доларів були вилучені з ринку та відправлені на холодне зберігання.

Додати коментар

Captcha